Arcaraf Hakkında

Mağazacılıkta Tecrübe

Yıllardır mağazacılık sektöründe edindiğimiz tecrübeler ile her türlü mimari projenizi beraber hayata geçirelim...

2008 yılından bu yana, mağazacılık sektöründe bir çok farklı marka için yapmış olduğumuz çalışmalar neticesinde bu konuda çok farklı tecrübeler edindik. Özellikle paslanmaz malzemeler kullanarak hazırladığımız ürünler her zaman yüksek kalite ve yüksek müşteri memnuniyeti ile firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır.

Neden Arcaraf?

Çünkü biz standart seri üretim ile birbirinin aynısı mağazalar önermiyoruz. Bizim için her mağaza ve marka birbirinden farklıdır, farklı olmalıdır. Bu farkı da hem konsepti hem de ürün kalitesi ile yansıtmalıdır.

Üretimde Kalite ve Çeşitlilik

Metal ve ahşap işleme bir arada…

Kurulduğumuzda 700 m2 olan imalathanemizi yıllar içinde imalat kapasite ve çeşitliliğimizi geliştirerek 1.500 m2’lik entegre bir tesise dönüştürdük. Farklı malzeme kombinasyonlardaki ürünlerde kaliteyi güvence altına alıp artırmak için elektrostatik toz boya uygulama tesisini ve her türlü ahşap imalatını rahatlıkla yapabilecek mobilya imalat tesisini bünyemiz altına aldık.

Butik İmalat

Seri imalata dayalı bir üretim süreci olmadığı için farklı ve kişiye özel ürün imalatında hiç bir sıkıntı yaşamamaktayız. Bizden talep edeceğiniz her bir ürün diğerinden farklı olabilir. Bu isteklerinizi en kısa sürede en yüksek kalitede karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Doğru ve Kaliteli Malzeme

Tüm paslanmaz çelik uygulamalarında 304 kalite paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Özel ihtiyaçlar doğrultusunda örneğin yüksek tuz ve neme maruz kalacak uygulamalarda 316 kalite gibi farklı özelliklere sahip malzemeler de kullanılmaktadır. Uygulamada kullanılacak tüm ürün özellikleri proje başlangıcında müşterilerimizle paylaşılmakta, farklı özelliklerde ham madde kesinlikle kullanılmamaktadır.

Vizyon

14 Senelik Tecrübe

Mağazacılık sektörünün önde gelen markaları ile birlikte…

Yüksek İmalat Kalitesi

Detaylarda verdiğimiz yüksek önem ve imalatta kalite…

Entegre Üretim Tesisi

Çelik, ahşap imalatı ve elektrostatik toz fırın boya tesisi bir arada…

Müşteri Memnuniyeti

Uygun fiyatlar ile yüksek kaliteyi müşterilerimize bir arada sunuyoruz…